MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 5486579

nr 548 6579

Skåp

Bemålat 1800-tal, längd: 100, djup: 55, höjd: 146

Kondition: Normalt bruksslitage

Utrop:

300 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 27 oktober 2008
kl 16:54:11